25 мар. 2016 г.

Львів, спортсмени з Полтавщини на "Ukraine Open Cup".

      У Львові, в спорткомплексі «СКА» 26 і 27 березня відбудуться поєдинки міжнародного турніру з тхеквондо ВТФ класу G - 1 « Ukraine Open Cup 2016». Зірки тхеквондо світової величини, чемпіони та призери Європи, світу та Олімпійських ігор вже завтра будуть змагатись за нагороди.
    В змаганнях приймуть участь не лише кращі спортсмени збірної України. 350 спортсменів із таких країн: Словенія, Франція, Нігерія, Туреччина, Казахстан, Хорватія, ОАЕ, Італія, Латвія, Канада, Молдова, Єгипет, Швеція, Грузія, Ірак, Кіпр, Австрія, США, Греція, Палестина, Великобританія, Словаччина, Швейцарія, Білорусь, Німеччина, Португалія, Ізраїль, Сербія, Польща, Бельгія, Македонія підтвердили участь у змаганнях. У турнірі візьмуть участь спортсмени із 32 країн чотирьох континентів.

 Спортмени Полтавської області разом зі своїми тренерами Юрієм Шавиро, Васильом Карелиним, Володимиром Лизуном також приймають участь у престижних змаганнях:
Маслак Роман вагова до 54,
Лизун Олександр вагова до 58,
Тимофієнко Антон вагова до 74 кг.
Гриньова Оксана вагова до 46 кг,
Кареліна Дар'я вагова до 52,

26 березня на вболіваємо за наших спортсменів.  

Поєдинки за участю провідних тхеквондистів України та світу будуть транслюватися в прямому ефірі. Щодня трансляції турніру з чотирьох доянгов буде доступна на сайті Федерації тхеквондо ВТФ України. Початок о 9:00 .

Крім того фінальні поєдинки , починаючи з 16:00, транслюватимуться в прямому ефірі українськими телеканалами « Спорт 1 » (субота , 26 березня) і « Спорт 2 » (неділя , 27 березня) 25 березня у Львові відбулася прес-конференція, присвячена проведенню міжнародного турніру «Ukraine Open Cup 2016» ТИСНИ 
                              

Комментариев нет:

Отправить комментарий