22 квіт. 2018 р.

Чемпіонат України з тхеквондо РЕЗУЛЬТАТИ

В місті Харків з 17 по 22 квітня відбулись Чемпіонати України серед всіх вікових категоріях. В такому форматі змагання проводяться вперше. 1700 спортсменів з усіх областей, де розвивається олімпійське тхеквондо, змагались за нагороди.
   19 вихованців Полтавської федерації увійшли до складу збірної, яка представляла Полтавську область.

Велика конкуренція на змаганнях, непередбачувані результати та боротьба до останньої секунди.

Уявіть, в деяких категоріях кількість учасників була більша за 60 чоловік. Враховуючи,  що до 1 місця необхідно було вибороти перемоги у 6-7 поєдинках,  в кожному з яких провести по три раунди. Виходить 18-21 раунд і ти чемпіон! Величезна напруга та збуджений емоційний стан з яким справились спортсмени – вони справжні чемпіони!

По завершенню змагань маємо такі результати:

1 місце
Ігор Гаврилко юнаки до 41 кг. (тренер Вікторія Терещенко) виборов достроково перемоги у трьох поєдинках.

1 місце
Влада Строганова, молодшi юнаки до 41 кг. (тренер Юрій Шавиро) фінал чемпіонату показав силу духу та волю
до перемоги рахунок 6:7

2 місце
Олег Савченко, юніор до 45 кг. (тренер Юрій Шавиро) виборов перемоги у 3 поєдинках 2 з яких достроково, та в фіналі нажаль поступився спортсмену з Харкова.

3 місце
Вадим Боярин, чоловіки до 63 кг. (тренер Юрій Шавиро) виграв 2 поєдинки, за вихід в фінал поступився майбутньому Чемпіону України.

За крок до медалей зупинились:
Ілля Масленко, молодші юнаки до 22 кг., (дві перемоги)
Максим Грінько кадети до 41 кг., (дві перемоги)
Юніори: Владислав Трофименко, до 73 кг,  Дмитро Тупік до 63 кг.,  Олена Хімічь до 52 кг
Дорослі: Павло Гичак чоловіки до 80 кг.

Дякуємо батькам за можливість бути присутніми поруч зі спортсменами на змаганнях та  підтримувати їх.

Вітаємо спортсменів, батьків та тренерів Юрія Шавиро та Вікторію Терещенко з нагородами.