7 квіт. 2019 р.

Гран Прі з тхеквондо "Атака"

В Харкові завершився перший етап Гран Прі "АТАКА" з тхеквондо. 32 команди 552 спортсмени змагались за нагороди.

Вітаємо спортсменів, які у складі Полтавської ДЮСШ №4 та Полтавської федерації тхеквондо, вибороли нагороди.

Про виступи Полтавських тхеквондиств пишуть

ПОЛТАВЩИНА СПОРТ

ТЕЛЕКАНАЛ ЦЕНТРАЛЬНИЙ

САЙТ ПОЛТАВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

1 місце
Єфименко Ростислав,  Цілуйко Вікторія (тренер Юрій Шавиро)

2 місце
Тупік Дмитро, Ярош Володимир (тренер Юрій Шавиро)
Котова Єлізавєта (тренер Віталій Алєксєєв)

3 місце
Єфименко Станіслав,  Гринько Максим, Лазарєва Єлизавета (тренер Юрій Шавиро)
Гаврилко Ігор,  Ерлі Максим (тренер Вікторія Терещенко)
Ганевич Анна (тренер Віталій Алєксєєв)

Турніри Гран-Прі «Атака» є рейтинговими, боротьба йде за місце в збірній України і право представляти країну на чемпіонатах Європи та світу. Тепер до збірної входить не той, хто виграв Чемпіонат України, а той, в кого більше балів по закінченню кваліфікаційного періоду -  розповів президент Полтавської федерації тхеквондо, Юрій Шавиро. - Приємно, що наш спортсмен Ростислав Єфименко має всі шанси представляти країну на чемпіонаті світу. Ростислав два тижні тому виграв Чемпіонат України, на турнірі «Атака» підтвердив своє чемпіонство у ваговій категорії понад 65 кг.