8 жовт. 2018 р.

Чемпіонат з тхеквондо в місті Полтава.

Відбувся Відкритий чемпіонат міста Полтава з тхеквондо в якому взяли участь спортсмени з 13 команд. Спортсмени Харкова, Сум, Києва, Дніпра та Полтави змагались за нагороди.
Вихованці «Школи чемпіонів» виступали у складі ДЮСШ №4 вибороли 2 загальнокомандне місце поступившись Харківській ДЮСШ №2.
Вітаємо наших спортсменів:
1 місце: Дмитр Тупік, Вікторія Цілуйко.

2 місце: Євгеній Кулаковський, Артем Гуржій
3 місце: Максим Грінько; Роман Прихода; Кіріл Яремко; Радислав Молчановський; Єгор Кулаковський.

Вітаю призерів та чемпіонів. Дякую батькам за підтримку та допомогу на змаганнях. Приємно що учні, для яких це були одні з перших крупних змагань порадували своєю наполегливістю та волею до перемоги.
Шестирічна Вікторія Цілуйко наймолодша учасниця команди, вразила своєю майстерністю. Вікторія завершила свій фінальний поєдинок з явною перевагою з рахунком 34:3 вітаю з вдалим дебютом.
Ті, хто не виборов нагороди, у вас були сильні суперники ви показали хороші поєдинки тренуйтесь краще і у вас все вийде! Сподіваюсь кожен отримав цінний досвід, який в подальшому буде додатковим стимулом більшої праці в спортивній залі для нових перемог.