18 груд. 2022 р.

Кращий з кращих, всеукраїнський турнір відбувся в Полтаві. Школа чемпіонів виборола головний кубок.

16-17. грудня в Полтаві відбувся Всеукраїнський турнір з тхеквондо «Кращий з кращих». 150 учасників з 14 команд різних міст змагались за нагороди.

Вітаємо учнів з яскравими перемогами та двобіями. Вітаємо нашу команду, ДЮСШ «Полтава», до складу якої входять і вихованці #школа_чемпіонів, яка виборола 1 загально командне місце.

Вітаємо наших тренерів

Юрій Шавиро – кращий тренер змагань.

Олена Козирод – кращий рефері змагань.

Дякуємо керівнику Управління сім‘ї, молоді та спорту Полтавської ОВА, Трохименко Марини та голові Відокремленого підрозділу громадської організації "Федерація тхеквондо (ВТФ) України" в Полтавській області Беслану  Баккаєву за можливість дітям змагатись та виборювати нагороди.