23 февр. 2016 г.

Привітання Чемпіонки Європи з тхеквондо.

Відбулось урочисте нагородження чемпіонки та її тренера.
Привітали учасників турецьких змагань, вручивши їм сертифікати учасників. Дякуючи батьківському комітету федерації, Чемпіонці Європейських змагань була вручена грошова винагорода в розмірі 2000 грн., тренер також отримав премію в розмірі 1000 грн. за підготовку Чемпіонки Європи. Діти написали побажання та привітання з нагородою на великому ватмані та подарували Аміні.
Юні спортсмени с задоволенням розпитували про змагання. Та робили фото на згадку.
В котрий раз запевняю, треба ставити мету та досягати її наполегливо тренуючись. Аміна тому приклад.
Дякую всім спортсменам, хто  допомагав в відпрацюванні технік, був в парі з Аміною.Вітаю тренерів федерації та особистого тренера Віталія Ступак з високими показниками.
Дякую батькам Аміни за сприяння в виїзді на змагання, вітаю Вас та всю сім`ю полтавського тхеквондо.НАГАДУЄМО
Нещодавно, 18-20 лютого в  турецькому місті Бєлек відбувся Чемпіонат Європи з тхеквондо ВТФ серед клубів (EUROPEAN CLUB TAEKWONDO CHAMPIONSHIPS)
У складі збірної команди України виступала вихованка Полтавської федерації тхеквондо ВТФ -  Баккаєва Аміна
Аміна впевнено перемогла всоїх суперниць спочатку спортсменку з Великобританії (TEGAN PAYNTER) у фіналі представницю Турції ( SAADET KARABENI) та стала Чемпіонкою Європейських змагань серед кадеток у вазі до 29 кг.

Баккаєва Аміна, 2004 року народження, навчається у 6-му класі ЗОШ №38 міста Полтави.

Займається тхеквондо з 2012 року. За чотири роки Аміна двічі виборювала титул Чемпіонки України, неодноразово піднімалась на найвищу сходинку пєдисталу  багатьох відкритих, всеукраїнських та міжнародних змагань з тхеквондо. 

Більше фото тисни КОНТАКТ

Комментариев нет:

Отправить комментарий