28 февр. 2016 г.

Чемпіонат України з тхеквондо серед спортсменів з вадами слуху. Чемпіон з Полтави.

В м. Дніпропетровськ завершився  Чемпіонат України з тхеквондо ВТФ серед спортсменів з вадами слуху. Полтавську область представляв один спортсмен Боярин Вадим.  

27 лютого   Вадим виступав у розділі пумсе (формальні вправи) де завоював 2 нагороди.
команда чоловіки – 2 місце; пара чоловік-жінка -3 місце; індивідуально – 5 місце.

про нас пишуть ПОЛТАВЩИНА СПОРТ 

Оновлено +ВІДЕО 

   28 лютого в другий змагальний день Вадим Боярин виступав у ваговій категорії до 58 кг.  Два поєдинки наш земляк завершив достроково з явною перевагою над суперниками. Переглядаючи поєдинок наступного нашого суперника в якому Вадиму предстояло боротися у фіналі ми вибрали тактику бою та розминались відпрацьовуючи певні техніки, які мали збільшити шанси Вадима на перемогу. Але на фінальний поєдинок наш суперник не вийшов (можливо він також дивився наші поєдинки). Тож три перемоги та Боярин Вадим Чемпіон України у вазі до 58 кг.

   Вітаємо Вадима з 1 місцем Чемпіонату України!  

За результатами змагань полтавський спортсмен Боярин Вадим є одним з кандидатів для участі у Чемпіонаті світу з бойових мистецтв в розділі тхеквондо який відбудеться з 16 по 25 липня у Туреччині.  
Попереду декілька стартів та навчально-тренувальні збори.
Більше фото ТИСНИ КОНТАКТ  

Перший досвід 2014 рік Чемпіонат України на Олімпійській базі в Конча-ЗаспіВідео Чемпіонату України з тхеквондо ВТФ серед спортсменів з вадами слуху. Дніпропетровськ 28.02.2016 

2:16 – перший поєдинок Полтавського спортсмена
2:56 – другий поєдинок Вадима Боярина 

Комментариев нет:

Отправить комментарий