26 апр. 2016 г.

Активні вихідні Полтавських тхеквондистів.

Наймасштабніше прибирання  відбулось в м Полтава. Більшість тренерів спортивних шкіл міста разом з директорами та керівництвом спорту нашого міста також долучились до прибирання території Парку "Перемога"Керівництво прибирає 

Тренери федерації освоюють гравітацію та переміщення по території парку 
Пізніше прибирання продовжили біля річки Ворскла, до прибирання також долучились вихованці Полтавської федерації тхеквондо та їх батьки.
   


Депутат Полтавської міської ради –  Юрій Бойко рветься до роботи)  
Як повідомила координатор прибирання Анна Шавиро За 4 години прибирання зібрали 2700л ПЕТ-пляшок, 200 кг скла, 3240л сміття. Більшість сміття було виловлено в р. Ворскла.  Серед цінних знахідок: шуба, шини, двері, трупик великої собачки (який нам додав клопоту). 

До прибирання долучились ГО "Федерація тхеквондо Полтави", "Фонд підтримки дітей", "Новий Акрополь", "City Lab", "Студреспубліка", "СД-платформа",Обласне управління водних ресурсів, ПП "Самопоміч" та небайдужі мешканці Левади!


Вихідний продовжувався
    Відкрита  першість з веслування на човнах «Дракон» - вихованці Полтавської школи тхеквондо виступили на відкритті змагань з показовою програмою. 

   
   


 Подолян Кирило навіть прийняв участь у складі команди з Дніпропетровська у якості барабанщика.Смачний подарунок тхеквондистам від Полтавської обласної федерації веслування на човнах «Дракон»

Ще фото з показових КОНТАКТ 
   ФЕЙСБУК 

 Після обіду у суботу мешканців Полтави чекав ЕкоФест в Парку "Перемога"!

    Смачна та корисна вегетаріанська їжа.Були нагороджені кращі волонтери прибирання

Безліч яскравих показових номерів різних колективів міста.
  


Юрій Шавиро долучився до практичних занять з йоги та медитації.
Про прибирання було ТУТ 

Насичений  «вихідний»!   Дякуємо всім хто був разом з нами! 

Комментариев нет:

Отправить комментарий