18 июн. 2016 г.

Чемпіонат України з тхеквондо в м. Одеса ОНОВЛЕНО

В Одесі розпочався Чемпіонат України з тхеквондо ВТФ серед кадетів. Спортсмени 2002-2004 років народження змагаються за нагороди та право потрапити до збірної України щоб представляти нашу державу на чемпіонаті Європи який у вересні цього року відбудеться у Румунії.  
про нас пишуть КОЛО 

про Чемпіонат України ПОЛТАВЩИНА СПОРТ 

про турнір "Південна пальміра" ПОЛТАВЩИНА СПОРТ
В перший день змагань двоє полтавських спортсменів здобули нагороди у найпрестижніших вагових категоріях
Найбільша кількість спортсменів які змагались за нагороди по 41 спортсмену  у ваговій категорії до 37 кг та до 41 гр. де виступав Кирило Подолян та Владислав Шелудько відповідно.


Подолян Кирило до 37 кг. (тренер Віталій Ступак) впевнено виборов нагороди у чотирьох поєдинках. У фінальному двобої з харківянином Кирил вів рахунку в продовж усього бою, лише декілька секунд невисточило нашому спортсмену шоб здобути золоту нагороду Чемпіонату України. На останіх секундах при рахунку 15:13 наш спортсмен пропустив удар з розвороту від суперника, який оцінюєця в 3 бали. З мінімальним рахунком 15:16 Кирил Подолян завоював срібну нагороду - 2 місце.

Шелудько Владислав  до 41 кг. (тренер Юрій Шавиро) також переміг у чотирьох поєдинках. У п’ятому двобої за вихід до фіналу Влад також поступився спортсмену з Харкова який і став чемпіоном змагань  результат 3 місце


Юлія Дзюбан  вагова до 51 кг. (тренер Юрій Шавиро) проявила справжній бійцівський характер під час поєдинку за бронзову нагороду, нажаль в напруженій боротьбі з рахунком 19:14 поступилась спортсменці з Рівного  – результат 5 місцеУ другий день змагань бронзові нагороди вибороли
Данило Луговець (65+ кг)  тренер Юрій Шавиро

Аміна Баккаєва (до 33 кг) та Дар’я Рябцева (до 37 кг) тренер Віталій Ступак

Разом з Чемпіонатом України в м. Одеса відбувся і турнір «Південна пальміра»
Серед вихованців Полтавської федерації вдало виступили
1 місце
Катерина Ступак (дівчата, 26 кг)
Каміла Гончаренко (дівчата, 20 кг)
2 місце
Анастасія Коновал (дівчата, 36 кг)
Ігор Гаврилко (молодші юнаки, 37 кг)
Єва Гаврилова (дівчата, 22 кг)
3 місце
Владислав Швидкий (юніори, 45 кг)
Станіслав Єфименко (юнаки, 44 кг)
Ростислав Єфименко (юнаки, 52 кг)
Богдан Мартиненко (юнаки, 52 кг)
Дарина Семещенко (дівчата, 36 кг)


Приємно коли друзі приходять змагання та підтримують нашу команду.  

 З давніми друзями які 22 червня проводять Кубок світу з «Козацького двобою» в Одесі.  Президент Української спортивної федерації "Козацький двобій" Володимир Радіонов та Корніяка Олександр - віце-президент Всесвітньої федерації "Козацького двобою".
 Комментариев нет:

Отправить комментарий