18 черв. 2016 р.

Чемпіонат України з тхеквондо в м. Одеса ОНОВЛЕНО

В Одесі розпочався Чемпіонат України з тхеквондо ВТФ серед кадетів. Спортсмени 2002-2004 років народження змагаються за нагороди та право потрапити до збірної України щоб представляти нашу державу на чемпіонаті Європи який у вересні цього року відбудеться у Румунії.

про нас пишуть КОЛО

про Чемпіонат України ПОЛТАВЩИНА СПОРТ

про турнір "Південна пальміра" ПОЛТАВЩИНА СПОРТ

В перший день змагань двоє полтавських спортсменів здобули нагороди у найпрестижніших вагових категоріях
Найбільша кількість спортсменів які змагались за нагороди по 41 спортсмену  у ваговій категорії до 37 кг та до 41 гр. де виступав Кирило Подолян та Владислав Шелудько відповідно.

Подолян Кирило до 37 кг. (тренер Віталій Ступак) впевнено виборов нагороди у чотирьох поєдинках. У фінальному двобої з харківянином Кирил вів рахунку в продовж усього бою, лише декілька секунд невисточило нашому спортсмену шоб здобути золоту нагороду Чемпіонату України. На останіх секундах при рахунку 15:13 наш спортсмен пропустив удар з розвороту від суперника, який оцінюєця в 3 бали. З мінімальним рахунком 15:16 Кирил Подолян завоював срібну нагороду - 2 місце.

Шелудько Владислав  до 41 кг. (тренер Юрій Шавиро) також переміг у чотирьох поєдинках. У п’ятому двобої за вихід до фіналу Влад також поступився спортсмену з Харкова який і став чемпіоном змагань  результат 3 місце

Юлія Дзюбан  вагова до 51 кг. (тренер Юрій Шавиро) проявила справжній бійцівський характер під час поєдинку за бронзову нагороду, нажаль в напруженій боротьбі з рахунком 19:14 поступилась спортсменці з Рівного  – результат 5 місце

У другий день змагань бронзові нагороди вибороли
Данило Луговець (65+ кг)  тренер Юрій Шавиро

Аміна Баккаєва (до 33 кг) та Дар’я Рябцева (до 37 кг) тренер Віталій Ступак

Разом з Чемпіонатом України в м. Одеса відбувся і турнір «Південна пальміра»