24 сент. 2016 г.

Парад ПОЛТАВА ВИШИВАНА відбувся у м. Полтава. До свята долучились і вихованці Полтавської федерації тхеквондо.

З нагоди дня міста у Полтаві відбулась святкова хода. Парад Полтава Вишивана. Розпочався парад на Соборному майдані потім всі учасники заходу пройшли до парку «Перемога»  де відбувається культурно-розважальна програма. 


Яскраве свято до якого долучились і вихованці Полтавської федерації тхеквондо разом з тренерами Вікторією Терещенко, Лещенко Ігорем, Віталієм Ступак та Юрієм Шавиро.

    Під час ходи спортсмени постійно викрикували різні гасла та кричали. Показовий виступ біля головної сцени порадував глядачів. Спортсмени демонстрували спарингові комбінації та техніку ударів ногами. Яскравим та видовищним виявилось перебивання дощечок. 

 Кожен, хто долучився до показового виступу отримав браслет з номером по якому протягом свята будуть розігруватись різні призи. Сподіваюсь цього разу нашим вихованцям також пощастить!  Дякую батькам та спортсменам що були активні з Полтавським тхеквондо!)  
 Подяка від міського голови Полтавській федерації тхеквондо (ВТФ) за пропаганду здорового способу життя, активну участь у загальноміських заходах та з нагоди Дня міста! 
Про парад
(В) Полтаві.info ТИСНИ 

КОLО.NEWS ТИСНИ Комментариев нет:

Отправить комментарий