9 трав. 2022 р.

Нагороди "Berlin Open 2022" тхеквондо. Спортсмен з Полтави виборов золото!

В столиці Німеччини, Берліні відбувся міжнародний турнір з тхеквондо "Berlin Open". В змаганнях приймали участь 550 спортсменів з Німеччини, Польщі, Данії, Туреччини і України. Серед учасників і вихованець ДЮСШ "Полтава" - Микола Кириленко тренер Михайло Шамян.  Сьомого травня Микола провів три поєдинки з опонентами із німецьких клубів, і виборов перше місце.

Вітаємо спортсмена, тренера та батьків!

Спортсмени з України на міжнародному турнірі з тхеквондо «Берлін Опен», показали чудовий результат виборовши сім золотих медалей. Для спортсменів це був перший старт з початку повномасштабної війни (24.02.2022).

Дякуємо тренеру Валерію Брунс, за підтримку та можливість тренуватись та готуватись до змагань.

Дякуємо Німеччині, мешканцям міста Даху за підтримку українських спортсменів.

Berlin Open 07.05.2022, Ukraine

1 місце вибороли: Mirzoiev Samir -51, JM; Kyrylenko Mykola-59, JM.; Mirzoiev Simur -63, JM; Romanenko Mariia -55, JF; Kuts Uliana -63, JF; Kapusta Mikhail -37, CM; Bovsunovskiy Emil' -49, CM.

2 місце: Polynskyi Ivan -35, KM; Papasenko Mariia-37, CF

3 місце вибороли: Bardakov Ruslan -55, JM; Usenko Monika -42, JF; Valkova Anna -44 FJIzotov Makar-29, KM; Kapusta Mariia-37, CF

Вітаємо спортсменів, тренерів, батьків та любителів олімпійського тхеквондо.