28 січ. 2017 р.

Полтава презентація фільму "Правило бою". Тхеквондисти на прем'єрі.

 В Полтаві у Кінотеатрі "Wizoria Колос" 27 січня 2017 року відбулась прем'єра першого українського спортивного екшена "Правила бою". До нашого міста завітали акторський та режисерський склад фільму: Паша Лі, Андрій Ярмак, Артем Колюбаєв, Максим Лещенко, Женя Галич, Дмитро Ступка, Олексій Шапарєв та Сергій Житковський.


Про фільм «Правило бою»  ТРИБУНА  Полтавські тхеквондисти та їх батьки разом з тренерами Юрієм Шавиро, Вікторією Терещенко, Андрієм та Ірмою Нечитайло були присутні на прем'єрі фільму «Правило бою».


Перед початком демонстрації кінострічки актори поспілкувалися із глядачами, роздали автографи та с задоволенням фотографувалися зі своїми шанувальниками.
Спілкування з акторами це незабутні емоції для багатьох наших учнів!Твій дух твоя зброя! Зворушливі слова які є актуальні для спортсменів і нашій Країни.


Наші спортсмени перепитували чи справді Євген Галич з Полтави? Звісно, наш земляк – Євген, Полтавець, лідер гурту «O.Torvald» він не лише забезпечив музичний супровід підготовки спортсменів та саундтрек фільму «Твой дух – твое оружие», а також знявся у спортивному екшині.

Активний та насичений видався вечір разом з Полтавською «Школа чемпіонів». 
Незабутні враження від прем'єри фільму, дякуємо за запрошення директору кінотеатру Тетяні Слободській.

Для тих, хто не зміг бути на прем’єрі у нас є фото та журнали з автографами, які тренери роздадуть на найближчих тренуваннях!

Талановиті українські актори, гарне кіно! Чекаємо продовження! 
 Більше фото в офіційній групі Полтавської федерації тхеквондо ТИСНИ КОНТАКТ
3 коментарі:

 1. Дякуємо тренерам з тхеквондо, "Школі чемпіонів". Гарний фільм, атмосфера та враження від перегляду.
  Нас так було багато, організовуйте ще відвідування кінотеатрів дітям це подобається.

  ВідповістиВидалити
 2. З власної ініціативи я можу піти в кіно в трьох випадках:
  1. У фільмі звучить саундтрек від улюблених гуртів.
  2. Героїв озвучують улюблені музиканти.
  3. У акторському складі присутні улюблені музиканти.
  У "Правило Бою" фактично зійшлися всі три кита, на яких стоїть моя любов до кіно. Крім цього, звісно хотілось підтримати "першу вітчизняну спортивну драму з елементами екшна" (о як загнули!).
  Враження неоднозначні.
  Зрозуміло, що український кінематограф зараз перебуває у вразливому підлітковому віці, коли ще не повністю сформувалися характерні ознаки, але вже хочеться показати себе, хоча й робиш це невпевнено та дещо незграбно. Радію, що в цьому фільмі можна почути пісні, які я чую зазвичай на концертах. А ще кінодебют Женя Галич, по моєму дуже навіть вдався!
  Тому у висновку: очікувати чогось значного і вражаючого - не раджу, сходити й підтримати вітчизняний кінематограф, послухати крутєйший саундтрек і побачити Женю в новому амплуа - однозначно раджу.

  ВідповістиВидалити
 3. Дякуємо, діти із задоволенням провели час!

  ВідповістиВидалити