15 июл. 2017 г.

Наймолодший спортсмен у Дефлімпійскій збірній України - Полтавський тхеквондист.

Відбулись офіційні проводи збірної України на ХХІІІ Дефлімпійскі Ігри. Вже через декілька днів розпочнуться головні світові змагання.
24 земляки їдуть захищати честь України до турецького Самсуну. Наймолодший спортсмен у збірній України для участі у Дефлімпійських Іграх полтавець - Видим Боярин (тхеквондо), якому виповнилось лише 17 років
Валерій Сушкевич - Президент Національного комітету спорту інвалідів України побажав Вадиму «працювати на український результат, та справедливої боротьби» – і відмітив, що буде всяке, головне, що команда налаштована на перемогу.


Перший заступник голови Комітету з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму  Микола Величкович привітав кращих спортсменів нашої держави  - зачитав привітання від голови Верховної Ради України Андрія Парубія, закликав всіх підтримати наших спортсменів-дефлімпійців, які не чують, але хочуть і вірять, що будуть почутими, перемагаючи в ім’я України!Віримо в команду! 
НАША ПІДТРИМКА – ВАША ПЕРЕМОГА!!!Про Полтавських спортсменів учасників Дефлімпійскіх Ігор ТИСНИ 

  
 Перший Національний канал України буде транслювати змагання з 17 по 31 липня. Вболіваємо разом за збірну.Відео офіційної церемонії в місті Київ. 
Презентація тхеквондо та побачиш Вадима Боярина дивись з 1:24:50 

Комментариев нет:

Отправить комментарий