11 серп. 2019 р.

Ташкент, Чемпіонат світу з тхеквондо. Збірна України 3 командне місце.

10 серпня на чемпіонаті світу з тхеквондо WT серед кадетів спортсмен з Миколаєва Сімур Мірзоєв завоював золоту медаль у вазі до 57кг.

У заключний день змагань чемпіоном став Сімур Мірзоєв. Вихованець тренера Григорія Хозяинова провів п'ять поєдинків, в яких впевнено переміг своїх суперників. На старті з рахунком 61: 9 розгромив тхеквондиста з Монголії, потім 36:15 переміг американця, з рахунком 29:20 здолав спортсмена з Ірану, 36:15 суперника з Канади, а в фіналі з рахунком 21: 8 не залишив шансів супернику з Тайбея.

Дві золоті медалі завоювали українські тхеквондистів на кадетському чемпіонаті світу, який з 7 по 10 серпня відбувся в столиці Узбекистану. За результатами чемпіонату збірна України посіла трете місце в загальнокомандному заліку в чоловічих вагових категоріях. Друге за збірною Ірану, а перше - за росіянами.
Вітаємо Сімура, його тренера Григорія Хозяинова, а також всю збірну України з успішним виступом на чемпіонаті світу!